Szamba betonowe Mrocza

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Mrocza

Szambo betonowe Mrocza

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.