Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Szambo betonowe Nakło nad Notecią

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.