Szamba betonowe Nieszawa

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nieszawa

Szambo betonowe Nieszawa

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.