Szamba betonowe Nowe

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowe

Szambo betonowe Nowe

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.