Szamba betonowe Pakość

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pakość

Producent szamb ceny Pakość

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.