Szamba betonowe Piotrków Kujawski

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Piotrków Kujawski

Producent szamb ceny Piotrków Kujawski

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.