Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Szambo betonowe Radzyń Chełmiński

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie kostki albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.