Szamba betonowe Rypin

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Rypin

Producent szamb ceny Rypin

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.