Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Producent szamb ceny Sępólno Krajeńskie

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.