Szamba betonowe Skępe

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Skępe

Producent szamb ceny Skępe

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.