Szamba betonowe Solec Kujawski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Solec Kujawski

Producent szamb ceny Solec Kujawski

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.