Szamba betonowe Strzelno

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Strzelno

Szambo betonowe Strzelno

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie kostki albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.