Szamba betonowe Świecie

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Świecie

Szambo betonowe Świecie

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.