Szamba betonowe Szubin

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szubin

Producent szamb ceny Szubin

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.