Szamba betonowe Tuchola

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Tuchola

Producent szamb ceny Tuchola

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.