Szamba betonowe Wąbrzeźno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Wąbrzeźno

Producent szamb ceny Wąbrzeźno

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.