Szamba betonowe Więcbork

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Więcbork

Producent szamb ceny Więcbork

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.