Szamba betonowe Żnin

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Żnin

Producent szamb ceny Żnin

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.