Szamba betonowe Biała Rawska

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Biała Rawska

Producent szamb ceny Biała Rawska

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.