Szamba betonowe Błaszki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Błaszki

Producent szamb ceny Błaszki

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.