Szamba betonowe Brzeziny

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Brzeziny

Szambo betonowe Brzeziny

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.