Szamba betonowe Drzewica

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Drzewica

Szambo betonowe Drzewica

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.