Szamba betonowe Działoszyn

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć również cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Działoszyn

Szambo betonowe Działoszyn

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie kostki albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.