Szamba betonowe Głowno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Głowno

Producent szamb ceny Głowno

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.