Szamba betonowe Kamieńsk

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kamieńsk

Szambo betonowe Kamieńsk

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.