Szamba betonowe Koluszki

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Koluszki

Szambo betonowe Koluszki

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.