Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Producent szamb ceny Konstantynów Łódzki

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.