Szamba betonowe Łask

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Łask

Producent szamb ceny Łask

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.