Szamba betonowe Łęczyca

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Łęczyca

Szambo betonowe Łęczyca

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.