Szamba betonowe Łowicz

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Łowicz

Szambo betonowe Łowicz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.