Szamba betonowe Opoczno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Opoczno

Producent szamb ceny Opoczno

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.