Szamba betonowe Ozorków

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Ozorków

Producent szamb ceny Ozorków

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.