Szamba betonowe Poddębice

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Poddębice

Szambo betonowe Poddębice

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.