Szamba betonowe Przedbórz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Przedbórz

Producent szamb ceny Przedbórz

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.