Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Producent szamb ceny Rawa Mazowiecka

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.