Szamba betonowe Rzgów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rzgów

Producent szamb ceny Rzgów

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.