Szamba betonowe Stryków

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Stryków

Szambo betonowe Stryków

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.