Szamba betonowe Sulejów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sulejów

Producent szamb ceny Sulejów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.