Szamba betonowe Szadek

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Szadek

Szambo betonowe Szadek

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.