Szamba betonowe Ujazd

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Ujazd

Producent szamb ceny Ujazd

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.