Szamba betonowe Uniejów

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Uniejów

Szambo betonowe Uniejów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.