Szamba betonowe Warta

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy dołożyć również koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Warta

Szambo betonowe Warta

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.