Szamba betonowe Wieluń

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wieluń

Producent szamb ceny Wieluń

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.