Szamba betonowe Wieruszów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Wieruszów

Producent szamb ceny Wieruszów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.