Szamba betonowe Wolbórz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wolbórz

Producent szamb ceny Wolbórz

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.