Szamba betonowe Zelów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Zelów

Producent szamb ceny Zelów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.