Szamba betonowe Złoczew

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Złoczew

Szambo betonowe Złoczew

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.