Szamba betonowe Annopol

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Annopol

Producent szamb ceny Annopol

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.