Szamba betonowe Bełżyce

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Bełżyce

Szambo betonowe Bełżyce

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.