Szamba betonowe Białobrzegi

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Białobrzegi

Szambo betonowe Białobrzegi

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.